Automobilizmo būrelis (I grupė) III-IV klasės

Apie

Automobilizmo būrelis pirmas žingsnis siekiant įgyti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.
Dalyko paskirtis – suteikti mokiniams žinių apie automobilio eksploatacija, kelių eismo taisykles, eismo saugumą keliuose. Automobilizmo būrelio nariai būsimieji vairuotojai įgyja reikiamų žinių, kompetencijų, įgūdžių, reikalingų saugiam vairavimui. Ugdomi bendrieji gebėjimai, padėsiantys įvertinti eismo įvykių priežastis ir pasekmes, eismo aplinkoje esančias grėsmes. Mokosi elgtis kelyje pagal Kelių eismo taisykles, nustato svarbiausius transporto priemonių gedimus. Siekia įvertinti veiksnius darančius įtaką vairavimui. Supažindinama su galiojančiais teisės aktais bei gresiančia atsakomybe už kelių eismo taisyklių pažeidimus. Sėkmingai baigę mokymą mokiniai gali laikyti valstybinius egzaminus „B“ kategorijos vairuotojo pažymėjimui gauti VĮ „Regitra“.

• Būrelio vadovas: Arūnas Ramanauskas
  • Užsiėmimų vieta: 102 kabinetas
  • Klasės: III-IV
  • Valandų skaičius: 4 val.
  • Būrelis vyksta: pirmadienį 14.45-16.15 val. – trečiadienį 16.20-17.50 val.