Mokinių mokomoji verslo bendrovė I-II klasės

Apie

Neformalaus ugdymo būrelis „Mokomosios mokinių verslo bendrovės” skirtas I – IV gimnazijos klasių mokiniams.
Mokomosios mokinių verslo bendrovės yra viena iš labiausiai Europoje paplitusių neformalaus ugdymo sričių ugdant verslumą.
Mokomosios mokinių verslo bendrovės – tai ne verslo žaidimas ar verslo simuliacija, tai realus verslas, kurį valdydamas mokinys patiria, kaip veikia verslas, taiko mokykloje įgytas ekonomikos disciplinos žinias, mokosi panaudoti savo talentus ir gebėjimus kuriant ir valdant savo įmonę.
Dirbdami bendrovėje, būdami atsakingi už sprendimų priėmimą, būdami bendrovės valdybos nariu, mokiniai geba formuoti rinkos ekonomikos sistemą, o tuo pat metu rinkos ekonomika daro įtaką jiems, jų sprendimams ir veiksmams. Vadovauja savo verslui nuo pat jo įkūrimo iki bendrovės panaikinimo. Suvokdami, jog, kad verslas sektųsi, labai svarbus yra bendravimas ir veiksmingas vadovavimas. Dalyvauja priimant svarbiausius bendrovės veiklos sprendimus.
Įkurdami verslo bendroves mokiniai įgyvendina visą verslo valdymo ciklą: įkuria įmonę, sukaupia pradinį kapitalą, planuoja, kuria savo paslaugą arba produktą bei jį parduoda, vykdo rinkodarą ir uždaro įmonę.

• Būrelio vadovas: Laima Raudonikienė
  • Užsiėmimų vieta: 209 kab.
  • Klasės: I-II
  • Valandų skaičius: 1 val.
  • Būrelis vyksta: ketvirtadienį 14.45-15.30 val.