100 užfiksuotų akimirkų – „Žiburio“ gimnazijos 100-mečiui

Vasario 1 dieną Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje vyko „Žiburio“ gimnazijos mokinių fotografijos parodos „100 akimirkų“, skirtos gimnazijos 100-mečiui, atidarymas. Parodos autoriai – I–IV klasių gimnazistai: Rūta Mockapetrytė, Ramunė Mockapetrytė, Augustė Volungevičiūtė, Karolina Alaburdaitė, Benjaminas Kupstas, Arijus Jurevičius, Lukas Zagurskas, Deimantė Stanevičiūtė, Miglė Buzaitė, Ieva Stankevičiūtė, Gabija Barštytė, Lukas Keršys, Justas Kavaliauskas.
Bibliotekos lankytojai gali žavėtis net šimtu unikalių gimnazistų nuotraukų, kurias parodai paruošti padėjo dailės mokytoja Ilona Rasimavičienė. Parodos atidaryme dailės mokytoja Ilona Rasimavičienė ir gimnazijos direktorės pavaduotoja Lina Malinauskienė pasidžiaugė kūrybingais ir iniciatyviais gimnazistais, kiekvienas fotografijų autorius pristatė savo kūrybą. Už gražų ir prasmingą gimnazijos ir bibliotekos bendradarbiavimą dėkojo bibliotekos direktorė Daiva Čepeliauskienė.
Ši paroda – jau antroji, skirta gimnazijos 100-mečiui.

Miglė Buzaitė
Nuotraukos Sofijos Volungevičiūtės