TŪM veiklose – gimnazijos pirmokų sukurta knygelė

„Žiburio“ gimnazijos pirmos klasės dalyvauja TŪM ilgalaikės programos „Kultūrinio ugdymo pasitelkiant menininkus ir kūrėjus stiprinimas kaip ugdymo(si) kontekstą pateikiant Prienų r. kultūros objektus, jų istorinę reikšmę, išsaugojimo svarbą „Atrask, pažink, veik“ veiklose.  Veiklas organizuoja viešoji Just. Marcinkevičiaus biblioteka.

Rugsėjo 19-ąją vyko susitikimas-kūrybinė laboratorija „Kaip gimsta piešinys“ su kraštiečiu dailininku, Lietuvos dailininkų sąjungos nariu, Vilniaus dailės akademijos tapybos, piešimo dėstytoju, kūrybinių projektų vadovu Petru Lincevičiumi. Šioje veikloje dalyvavo I C klasės mokiniai su klasės vadove, dailės mokytoja metodininke I. Rasimavičiene. Mokiniai grupėse kūrė dešimties lapų knygelę Prienams.