KULTŪRINIŲ MAINŲ PROGRAMA SU UNIVERSITETINE PRIVAČIA AKADEMIJA SIETLE, VAŠINGTONO VALSTIJOJE, JAV

Programos tema „Kultūrinė kompetencija ir ambasadoriaus lyderystė“. Mokinių mainų trukmė 10 dienų.

MIELI GIMNAZISTAI, atranka dalyvauti mainų programoje ir vykti į Sietlą, Vašingtono valstiją (Seattle, Washington state, the USA), 2024 m. lapkričio mėn. (data bus patikslinta), vyks gegužės 30, tikslesnis laikas dėl pokalbio bus nurodytas kiekvienam norinčiam dalyvauti atskirai. Skaičius, galinčių vykti, 6-8 mokiniai.

Jums reikia:

• parašyti laisva forma motyvacinį laišką (anglų kalba) – kodėl jūs norite dalyvauti kultūrinių mainų programoje ir atstovauti Prienų „Žiburio“ gimnazijai Jungtinėse Amerikos Valstijose. Laišką atsiųsti elektroniniu paštu irmasnd@gmail.com (gimnazijos direktorei) iki gegužės 27 d. 16.00 val. (nepamirškite nurodyti savo kontaktinių duomenų).
  • mokėti anglų kalbą, būti iniciatyviam, tolerantiškam kitoms kultūroms, gebėti dirbti komandoje.

SVARBU:

• Kelionės ir draudimo išlaidos nebus padengiamos, teks ieškoti finansavimo (rėmėjų) šaltinių patiems. (Suma gali būti apie 700-900 eurų)
  • Bus rengiamas projektas su JAV ambasada Lietuvoje, jei pavyks, bus galimas dalinis finansavimas.
  • Apgyvendinimas, maitinimas, ekskursijos, praktiniai užsiėmimai bus finansuojami iš Sietlo Prep-University privačios mokyklos lėšų.
  • Dalyvaudami mainų programoje – 2025 m. balandžio mėn. (data bus patikslinta) turėsite priimti mokinį/ę, kurio/ios šeimoje jūs apsistosite projektinio suitikimo metu.
  • Dėl detalesnės informacijos kreipkitės el.paštu: irmasnd@gmail.com arba telefonu +37061401884,

apsilankykite gimnazijos puslapyje  ziburiogimnazija.lt – pateikiama medžiaga apie jau įvykusius mainus.