STEAM įgūdžius tobulino „Erasmus+“ kursuose

Balandžio 22–27 dienomis vyko „Erasmus+“ mokytojų tobulinimosi kursai „From STEM to STEAM Education: a New Learning Approach“ („Nuo STEM iki STEAM lavinimo: naujas požiūris“) Atėnuose, skirti vykdyti TŪM („Tūkstantmečio mokyklų“) programą. Kursuose dalyvavo Išlaužo, „Revuonos“, Skriaudžių pagrindinių mokyklų, Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos mokytojai, taip pat „Žiburio“ gimnazijos informatikos mokytojas Žydrūnas Tautvydas.

Rajono mokytojų komanda gavo daug naudingos informacijos apie STEAM, atliko praktines veiklas, sklandžiai įvykdė programos reikalavimus bei parengė du STEAM  pamokų planus, kuriuos pristatė Europass Teacher Academy platformoje. Mokytojams buvo pristatytos naujoviškos mokymo ir testavimo platformos, pateiktos naujos mokymo metodikos, aktyvinančios mokinius bei leidžiančios suderinti atskirų dalykų mokytojų, vienu metu vykdančių STEAM projektą, darbą.

Mokytojai grįžo kupini idėjų, kaip bendradarbiaujant su kitų dalykų mokytojais, kai vienu metu būtų vykdomos bent trijų mokomųjų dalykų veiklos, tikslingai įtraukti mokinius į STEAM projektus. Kursų dalyviai dėkingi Prienų rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriui bei kursų organizatoriams Atėnuose už suteiktą galimybę tobulėti.