Netradicinio ugdymo diena – mokinių refleksijos ir karjeros diena

Vasario 1 dieną gimnazijoje buvo organizuota NETRADICINIO UGDYMO DIENA – MOKINIŲ REFLEKSIJOS IR KARJEROS DIENA.
Dieną pradėjome Šv. Mišiomis, skirtomis Gimnazijos dienai paminėti. Vasario 2 diena – gimnazijos įkūrėjo P. Martišiaus gimtadienis.
Vėliau vyko netradicinio ugdymo pamokos, kurių metu mokiniai įsivertino ir aptarė I pusmečio rezultatus, kalbėjo apie kito pusmečio lūkesčius.
Šią dieną gimnazijoje svečiavosi VGTU, su kuriuo gimnazija bendradarbiauja nuo 2017 metų, dėstytojų ir studentų komanda. Studentai Aktų salėje pristatė VGTU studijų programas, papasakojo apie studentišką gyvenimą, atsakė į visus dominančius klausimus. II klasių mokiniams vyko interaktyvios ekonomikos pamokos tema KAIP VARTOTOJO IR GAMINTOJO NORAI VEIKIA EKONOMIKĄ. III klasių mokiniai klausėsi paskaitos SAVO KARJEROS PAIEŠKOS. Mokinius, besidominčius profesijų galimybėmis, konsultavo VGTU karjeros konsultantė.
I klasių mokiniai dalyvavo susitikime su buvusiu gimnazijos mokiniu, pirmuoju gimnazijos prezidentu V. Bajoru, kuris dalijosi savo patirtimi ir su gimnazistais diskutavo apie gyvenimo įprasminimą.

Pavaduotoja ugdymui
Daiva Sabanskienė