VGTU projektas „Ateities inžinerijos“

2017 metais ,,Žiburio” gimnazija ėmė bendradarbiauti su Vilniaus Gedimino technikos universitetu. Pradėtos veiklos tęsiamos ir šiais mokslo metais. Pagrindinis tikslas – suteikti mokiniams, besidomintiems fizika, matematika, biologija, chemija, ekonomika, galimybę pagilinti šių dalykų žinias, įgyti patirties dirbant profesionalioje aplinkoje bei artimiau susipažinti su studijų programomis. Paraginti chemijos mokytojos Džiugintos Gaigalienės, mes, keturių mokinių komanda, trečiokai Pijus Dilinikaitis, Augustė Volungevičiūtė, Oskaras Balsys ir Paulina Mozūraitė, ryžomės dalyvauti VGTU organizuojamame projekte „Ateities inžinerijos“. Mūsų pasirinkta darbo sritis ,,Biomedicinos inžinerija“, visas darbas truks iki 2019 metų kovo mėnesio. Jau dalyvavome sesijose VGTU. Per vasaros atostogų metu vykusią pirmąją sesiją penkias dienas kūrybinėse dirbtuvėse VGTU Mechanikos fakultete kūrėme savo gaminį,išklausėme teorijos kursą. Šių rudens atostogų metu vyko trijų dienų antroji sesija, skirta komandų sumanytiems projektams.
Programos dalyviai vieningai teigia, jog dalyvavimas projekto veiklose suteikia galimybę praleisti naudingai laiką, sužinoti be galo daug naujos informacijos, tobulinti komandinio darbo, efektyvaus problemų sprendimų gebėjimus.

Paulina Mozūraitė , III kl. mokinė
Nuotraukos Augustės Volungevičiūtės , IIIkl. mokinės