Gimnazistai fizikos ir chemijos laboratorinius darbus atliko VGTU

Balandžio 12-ąją „Žiburio“ gimnazijos VGTU klasės mokiniai bei fizikos mokytojas Vydmantas Petraška ir chemijos mokytoja Džiuginta Gaigalienė vyko į Vilniaus Gedimino technikos universitetą.
Universitete mokiniai turėjo galimybę atlikti fizikos ir chemijos laboratorinius darbus, kurių metu nustatė metalų elektrocheminę koroziją, vandens kietumą, medžiagų tirpumą, šilumos laidumą ir kt. Šie atlikti bandymai mokiniams buvo tikrai naudingi, todėl jie galės panaudoti įgytas žinias to dalyko pamokose.
Taip pat VGTU klasės mokiniai turėjo progą išklausyti VGTU matematikos dėstytojo paskaitą apie realiuosius skaičius ir skaičių aibes. Ši paskaita mokinius skatino mąstyti ir kurti naujas matematines idėjas.

Vaida Gusaitė
Nuotraukos iš asmeninių albumų