Integruota anglų kalbos ir biologijos pamoka „Ar tikrai vabzdžiai yra maisto ateitis?“

• Paskelbta: 2024-05-10
  • Kategorija: Renginiai

Gegužės 3 dieną mes, I D klasės mokiniai, dalyvavome integruotoje rajoninėje anglų kalbos ir biologijos pamokoje „Ar tikrai vabzdžiai yra maisto ateitis?“, kurią vedė gimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė Vilija Gustaitytė ir biologijos mokytoja metodininkė Rasa Kučinskienė. Nors kai kuriems mokiniams tema atrodė nelabai patraukli, tačiau ji vis tik įdomi ir netikėta. Pamokoje naudojome Ahaslides, Quizizz, Scratch programas bei išbandėme Slido programą, kuria nuskaitydami QR sugeneruotus kodus išsakėme rūpimus klausimus, atlikome žinių įsivertinimą bei refleksiją.

Naudodamiesi nacionalinės geografijos vaizdo medžiaga mokėmės anglų kalbos žodžių, kad galėtume išsakyti argumentuotą nuomonę apie vabzdžių vartojimą, o eksperimentas padėjo išsiaiškinti – vabzdžiuose yra baltymų, dėl to jie yra tinkamas žmonėms maistas.

Taigi, pamoka buvo interaktyvi, patraukli ir naudinga. Galbūt integruotos skirtingų dalykų pamokos kelis kartus per savaitę labai pagyvintų mokymąsi.

Morta Žūklytė, I D klasės mokinė