Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokiniams – GMS ekskursija po gimnaziją

• Paskelbta: 2024-03-08
  • Kategorija: Renginiai

Vasario 27-ąją pirmų gimnazijos klasių mokiniams vyko karjeros ugdymo pamoka „Sportui – taip, narkotikams – ne“, kurią vedė fitneso treneris Matas Gailevičius ir dziudo treneris Erikas Cchovrebovas. Išgirsti apie sėkmingą karjeros kelią taip pat atvyko Balbieriškio bei „Revuonos“ pagrindinių mokyklų 9–10 klasių mokiniai.

Po pamokos GMS prezidentė Vasara Gruodytė bei GMS narės Darija Kuzmickaitė ir Ieva Skaisgirytė Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokiniams vedė ekskursiją po gimnaziją. Mokiniai susipažino su gimnazijos aplinka – kabinetais, dirbtuvėmis, ypač juos sudomino aktyvi mokinių savivalda. Tikėtina, kad ekskursijoje dalyvavę mokiniai kitais metais mokysis Prienų „Žiburio“ gimnazijoje.