Inovatyvios idėjos nominacija respublikinėje konferencijoje atiteko „Žiburio“ gimnazistėms

• Paskelbta: 2024-03-08
  • Kategorija: Renginiai

Kovo 6 dieną Prienų „Žiburio“ gimnazijos Ekožvalgų būrelio ir biologijos GMU mokinės Gabrielė Einikaitė, Dovilė Alaveckaitė, Adrija Suchockaitė, Rugilė Stapčinskaitė ir Ieva Bucevičiūtė kartu su biologijos mokytoja Rasa Kučinskiene dalyvavo respublikinėje konferencijoje „Šiuolaikiniai atradimai ir technologijos pamokoje“, kuri vyko Marijampolės „Sūduvos“ gimnazijoje.

Konferencijoje Lietuvos mokiniai universitetų dėstytojų vertinimo komisijai pristatė savo tiriamuosius darbus. Mūsų gimnazistų tiriamasis darbas „Plastiko pėdsakai Prienų rajono upių pakrantėse“, parengtas pagal ekologinį piliečių mokslo tarptautinį projektą „Plastiko piratai“, gavo inovatyviausios idėjos nominaciją.

Džiaugiamės mūsų gimnazijos mokinėmis bei tikimės, jog aplinkos stebėjimas bei noras prisidėti prie ekologinių problemų sprendimo paskatins ir toliau tirti, o galbūt ir atrasti kažką naujo.

Adrija Suchockaitė, II b kl mokinė