„Muilo burbulai“ komandos pergalė

• Paskelbta: 2023-05-03
  • Kategorija: Renginiai

Prienų „Žiburio“ gimnazija, pasirašiusi Partnerystės sutartį su VŠĮ „Transparency International“ Lietuvos skyriumi, jau ketvirtus metus dalyvauja projekte „Skaidresnė savivalda 2.0. Dalyvaujamasis biudžetas“. Įtraukiant moksleivius į dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvas yra skatinamas pilietinis aktyvumas, domėjimasis demokratija, skaidria ir sąžininga sprendimų priėmimo kultūra. O iniciatyvą išbandžiusiems moksleiviams aiškiau, kaip sudaromas mokyklos biudžetas, jie sužino, kaip įsitraukti į mokyklos veiklas. Šiais metais savo jėgas išbandė net keturios komandos: ,,Oro burbulai“ idėja – Oro ritulio stalai, komandos ,,Misija neįmanoma“ – poilsio kambarys gimnazijoje, komandos ,,Gimę kartu“ – plastikinė eglutė Aktų salei, komandos ,,3 viename“ idėja – žaidimų stalas 3 viename. Dalyvaujamojo biudžeto laimėtoja tapo ,,Oro burbulai“ komanda. Sveikiname laimėtojus !