Kitokia literatūros pamoka

• Paskelbta: 2023-04-27
  • Kategorija: Renginiai

Balandžio 20 dieną Aktų salėje lietuvių kalbos mokytojų R. Pūrienės ir Ž. Jurkšienės pirmų klasių mokiniai dalyvavo netradicinio ugdymo pamokoje, kurios tema buvo mįslės. Ši pamoka buvo integruota su daile. Pamokai reikėjo pasiruošti iš anksto, mokiniai dailės pamokų metu turėjo išsirinktą, labiausiai patikusią mįslę iliustruoti. Netradicinės pamokos metu pirmiausiai buvo pristatytos pateiktys apie mįsles. Jas parengė I a klasės mokinys Evaldas Kaminskas. Mokiniai buvo supažindinti su mįslių atsiradimo istorija, jų rūšimis ir paskirtimi. Po pateikčių pristatymo mokiniai pristatė savo iliustracijas, minė mįsles.

Pamoka buvo neįprasta, daug sužinojom, buvo įdomu ir smagu spėlioti mįsles, kurias uždavė bendraamžiai, klausytis pristatymų.

Žemyna Bičinskaitė, I b klasės mokinė