Muzikinių apdovanojimų renginys „Žiburys“ Music Awards 2023

• Paskelbta: 2023-03-21
  • Kategorija: Renginiai

Kovo 17 dieną, penktadienį, Prienų ,,Žiburio“ gimnazijoje vyko tradicinis, jau dešimtasis, respublikinis muzikinių apdovanojimų renginys „Žiburys“ Music Awards 2023. Mokiniai iš 14 Prienų rajono ir respublikos mokyklų pristatė savo kurtus muzikinius vaizdo klipus angliškoms dainoms. Vaizdo klipų vertinimo komisiją sudarė anglų kalbos mokytoja metodininkė Vilija Gustaitytė, buvusi gimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė Danutė Kazlauskienė  ir gimnazijos direktorė Irma Kačinauskienė. Anglų kalba vykusią muzikinių apdovanojimų šventę vedė gimnazistai Folasade Taraškevičiūtė ir Ugnius Andriuškevičius.

Džiugu, kad šiais metais iniciatyvą dalyvauti renginyje  parodė net 20 komandų.

Komisija mokinių komandoms skyrė keturiolika nominacijų.

Laimėtoja paskelbta Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos merginų komanda (Meda Mažeikaitė, Elija Teišerskytė, Gabrielė Ilgūnaitė, Vaidvilė Bodnar.  Mokytoja Edita Brazauskienė).

Moksleiviai kurdami muzikinius vaizdo klipus savo pačių pasirinktoms angliškoms dainoms ugdė kūrybiškumo, kultūrinę, komunikavimo, skaitmeninę kompetencijas ir gilino anglų kalbos žinias.

Renginį organizuoti padėjo gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Malinauskienė, Prienų švietimo pagalbos tarnybos metodininkė, laikinai einanti direktorės pareigas, Danguolė Damijonaitytė, gimnazijos užsienio kalbų metodinė grupė.