Žemės dienos minėjimas Prienų „Žiburio“ gimnazijoje

• Paskelbta: 2023-03-23
  • Kategorija: Renginiai

Pirmadienį, kovo 20 d., Prienų ,,Žiburio” gimnazijoje minėjome Žemės dieną. Renginio metu II c klasės mokinių projektiniai darbai ir jų ekologinių problemų skelbimo būdai  priminė gamtos saugojimo poreikį, buvo skelbiami „Ekologinio pėdsako“ tyrimo rezultatai, taip pat vyko integruota gamtos mokslų viktorina „Gamtos labirintuose“, kurioje varžėsi I a, I b ir I c klasių komandos. Gimnazijos pirmokai aktyviai atsakinėjo į įvairius biologijos, fizikos ir chemijos klausimus bei atliko praktines užduotis. Komisijos vertinimu, viktorinoje III - ąją vietą užėmė I b, II-ąją – I c, o I-ąją iškovojo I a klasė.

Sveikiname nugalėtojus, o visiems mokiniams linkime tausojančio vartojimo, saugančio mūsų Žemę!

Austėja Bagdonavičiūtė, II c kl. mokinė