JAV ambasadoriaus vizitas Prienų „Žiburio“ gimnazijoje

• Paskelbta: 2023-03-09
  • Kategorija: Renginiai

Kovo 8 d. Prienų „Žiburio“ gimnazijoje lankėsi JAV ambasadorius Robert Gilchrist, kuris susitiko su gimnazistais ir mokytojais. Ambasadorius pristatė save, savo darbo patirtį ir specifiką, papasakojo apie JAV ambasados veiklą Lietuvoje, kurioje jis dirba nuo 2019 m.

Gimnazistai buvo labai aktyvūs ir smalsūs, uždavė daugybę klausimų ir gavo nemažai prizų. Džiaugiamės, kad mus aplankė toks garbingas svečias.

Papildoma info: Gimnazija gali pasidžiaugti ilgamečiu bendradarbiavimu su Prep University Academy privačia mokykla Sietle, Vašingtono valstijoje. Kartu įgyvendinamu dviejų savaičių trukmės kultūrinių mainų programa „Ambasadoriaus lyderystė“.  Šiais metais rudenį gimnazistai ir mokytojai turės galimybę išvykti į Sietlą, o 2024 m. pavasarį ir vėl sulauksime svečių iš JAV.

Nuotraukos:
Mindaugas Račaitis