Dalyvavimas tarptautinėje konferencijoje „Iššūkis tyrėjams“

• Paskelbta: 2023-05-10
  • Kategorija: Renginiai

Gegužės 4 dieną Kauno „Santaros“ gimnazijoje vyko tarptautinė jaunųjų mokslininkų konferencija ,,Iššūkis tyrėjams".  Tai tradicinis gimnazijos renginys, skirtas mokinių atliekamų tiriamųjų, kūrybinių, projektinių darbų analizei bei sklaidai. Konferencijoje dalyvavo net 26 mokyklų 95 mokiniai, kurie pristatė 71 pranešimą. Sekcijoje – tarptautinė – anglų kalba dalyvavo Prienų „Žiburio“ gimnazijos II b klasės mokinė -  Folasade Taraškevičiūtė su gamtotyriniu darbu ,,Prienų šilo vaistiniai augalai ir jų panaudojimas“ (darbo vadovės mokytojos Rasa Kučinskienė ir Vilija Gustaitytė ).

Džiugu, kad dalyvavimas tarptautinėje konferencijoje leidžia susitikti su bendraminčiais, universitetų dėstytojais, išklausyti tiriamųjų darbų pranešimus ir sužinoti apie mokyklose vykdomus projektus. Tai puiki proga tobulinti tarpdalykines žinias ir kompetencijas.

Folasade Taraškevičiūtė, II b klasės mokinė