Integruota lietuvių literatūros ir psichologijos pamoka „Pažink save“

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2022-12-06
  • Kategorija: Renginiai

Mokykloje mokiniai ne tik gilina mokomųjų dalykų žinias, bet ir bendrąsias kompetencijas. Integruotos pamokos padeda susisteminti žinias, ugdytis asmenybę. Todėl lapkričio 28 dieną IV klasės mokiniai dalyvavo integruotoje lietuvių literatūros ir psichologijos pamokoje „Pažink save.“ Ruošdamiesi pamokai, mokiniai atliko Didžiojo asmenybės penketo nustatymo testą, kuris padėjo išsiaiškinti dominuojančias asmenybės dimensijas. Žinojimas dominuojančių savybių, stipriųjų ir silpnųjų pusių padeda ugdytis asmenybę, kelti sau adekvačius tikslus, pasirinkti profesiją. Tai labai aktualu abiturientams, ieškantiems savojo kelio.

Psichologijos žinias mokiniai pritaikė ir apibendrindami V. Mykolaičio – Putino romano „Altorių šešėly“ veikėjo Liudo Vasario charakterį, jo ieškojimų kelią.

Pamoką vedė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Snieguolė Milušauskienė ir mokyklos psichologė Janina Kuncienė.