Moksleivių konkurso „Drauge nugalėsime bakterijų atsparumą antibiotikams“ nugalėtojai pristatė savo darbus baigiamojoje konferencijoje

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2022-11-30
  • Kategorija: Renginiai

Lapkričio 24 dieną mūsų gimnazijos ll c klasės mokinės Elžbieta Pilipavičiūtė ir Miglė Dobilaitė kartu su biologijos mokytoja Rasa Kučinskiene vyko į LSMU Visuomenės sveikatos fakultetą, kur dalyvavo Kauno apskrities antimikrobinio atsparumo valdymo grupės organizuotame konkurse „Drauge nugalėsime bakterijų atsparumą antibiotikams“ ir, kaip pirmojo etapo nugalėtojos, pristatė tiriamojo darbo pranešimą „Bakterijų tyrimai Prienų „Žiburio” gimnazijoje ir būdai, kaip jų išvengti“ baigiamojoje konferencijoje, skirtoje Europos supratimo apie antibiotikus dienai ir Pasaulinei supratimo apie antibiotikus savaitei paminėti.

Plačiau skaitykite: https://nvsc.lrv.lt/lt/naujienos/moksleiviu-konkurso-drauge-nugalesime-bakteriju-atsparuma-antibiotikams-nugaletojai-pristate-savo-darbus

Elžbieta Pilipavičiūtė, II c kl. mokinė