Rajoninio konkurso „Greitasis teksto rašymas kompiuteriu“ rezultatai

• Paskelbta: 2024-05-23
  • Kategorija: Konkursai

Gegužės 16 dieną „Žiburio“ gimnazijoje jau trečius metus iš eilės vyko rajoninis 5–12 klasių mokinių IT konkursas „Greitasis teksto rašymas kompiuteriu“, kuriame dalyvavo 108 mokiniai iš 8 rajono mokyklų. Mokiniai kompiuteriu rinko pateiktą grožinės literatūros tekstą lygiai 10 minučių. Buvo skaičiuojamas teisingai surinktas simbolių skaičius ir kiekvienoje klasių grupėje buvo išrinkti trys laimėtojai. Sveikiname!

5 klasių grupė: I vieta – Goda Misiūnaitė, Stakliškių gimnazija (mokyt. Vidas Noreika); II vieta – Vėtrūnė Skilandytė, Prienų „Ąžuolo“ progimnazija (mokyt. Živilė Masiulionė); III vieta – Danielius Drūlia, Išlaužo pagrindinė mokykla (mokyt. Edita Ramanauskienė).

6 klasių grupė: I vieta – Matas Šliaužys, Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla (mokyt. Rasa Alaburdienė); II vieta – Vincentas Motiejauskas, Stakliškių gimnazija (mokyt. Vidas Noreika); III vieta – Deimantas Gelbūda, Prienų „Ąžuolo“ progimnazija (mokyt. Živilė Masiulionė).

7 klasių grupė: I vieta – Mantas Norkevičius, Jiezno gimnazija (mokyt. Laima Arbačiauskienė); II vieta – Elvita Grybauskaitė, Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla (mokyt. Rasa Alaburdienė); III vieta – Kajus Ramaneckas, Prienų „Ąžuolo“ progimnazija (mokyt. Živilė Masiulionė).

8 klasių grupė: I vieta – Auksė Jakučionytė, Išlaužo pagrindinė mokykla (mokyt. Edita Ramanauskienė); II vieta – Miglė Podbareckytė, (mokyt. Edita Ramanauskienė); III vieta – Rokas Miknevičius, Balbieriškio pagrindinė mokykla (mokyt. Žydrūnas Tautvydas).

9 (I g.) klasių grupėje nugalėtojai – „Žiburio“ gimnazistai: I vieta – Martynas Urbaitis (mokyt. Žydrūnas Tautvydas); II vieta – Dija Degutytė (mokyt. Daiva Sabanskienė); III vieta – Goda Sodaitytė (mokyt. Daiva Sabanskienė).

10 (II g.) klasių grupėje nugalėtojai – „Žiburio“ gimnazistai: I vieta – Erika Abramavičiūtė (mokyt. Žydrūnas Tautvydas); II vieta – Vėjas Tamošiūnas (mokyt. Daiva Sabanskienė); III vieta – Vasara Gruodytė (mokyt. Žydrūnas Tautvydas).

Gimnazijos III klasių grupėje nugalėtojai – „Žiburio“ gimnazistai (mokyt. Žydrūnas Tautvydas): I vieta – Nedas Morkūnas, II vieta – Gabrielė Jančiauskaitė, III vieta – Kipras Paura.

Gimnazijos IV klasių grupėje nugalėtojai: I vieta – Ernestas Mažeika, „Žiburio“ gimnazijos (mokyt. Žydrūnas Tautvydas); II vieta – Vilius Riauba, „Žiburio“ gimnazijos (mokyt. Žydrūnas Tautvydas); III vieta – Benas Trabuševskis, Jiezno gimnazija (mokyt. Laima Arbačiauskienė).

Absoliutus konkurso nugalėtojas – rekordininkas „Žiburio“ gimnazijos Ernestas Mažeika, per 10 min. spėjęs surinkti 4309 simbolius.