Puikūs gimnazistų rezultatai technologijų olimpiadoje

• Paskelbta: 2024-04-04
  • Kategorija: Konkursai

Kovo 28-ąją „Žiburio“ gimnazijoje įvyko rajoninė 7–12 klasių mokinių technologijų olimpiada. Olimpiadoje iš 7 rajono mokyklų dalyvavo 24 mokiniai, iš jų –  6 gimnazistai ir jie visi laimėjo prizines vietas.

Konstrukcinių medžiagų grupėje pirmą vietą užėmė II C klasės mokinys Vytautas Petrauskas, trečią vietą  – I A klasės mokinys Martynas Krilavičius (mokytojas Kęstutis Grigonis).  Puikiai sekėsi ir merginoms: II A klasės mokinė Andželika Melnikaitė mitybos grupėje užėmė pirmą vietą, IV A klasės mokinė Lina Anusevičiūtė  taikomojo meno, amatų ir dizaino grupėje – antrą vietą (mokytoja Audronė Ramančuckienė).

Geriausiai olimpiadoje sekėsi tekstilės  grupėje II B klasės mokinei Mijai Skučaitei ir  taikomojo meno, amatų ir dizaino grupėje – IV d klasės mokinei Karolinai Rygelytei (mokytoja Audronė Ramančuckienė). Merginos savo amžiaus grupėse surinko daugiausiai taškų, laimėjo pirmas vietas ir respublikinėje technologijų olimpiadoje atstovaus Prienų rajonui.

Sveikiname prizininkus ir linkime sėkmės Mijai ir Karolinai!