Gimnazistai – ES jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo dalyviai

• Paskelbta: 2024-04-04
  • Kategorija: Konkursai

Kovo 28–29 „Litexpo“ rūmuose vyko ES jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinis etapas: tarptautinis etapas – svarbiausia mokinių mokslo mugė Europos Sąjungoje, skaičiuojanti jau 35-us metus ir pritraukianti tūkstančius dalyvių. Tai vienintelis konkursas Europos Sąjungoje, kurio apimtis ir keliami reikalavimai mokinių projektų kokybei atitinka moksliniams tyrimams keliamus reikalavimus.

Šiemet ES jaunųjų mokslininkų konkurso nacionaliniame etape varžėsi 26 mokslinių tiriamųjų projektų autoriai, tarp kurių ir mūsų gimnazistai – antrokai Justė Radzevičiūtė ir Rokas Vaicekauskas mokslininkų komisijai pristatė tiriamąjį darbą „Dumblinis bioplastikas“ (vadovės Giedra Aldakauskienė ir Rasa Kučinskienė). Sveikiname mokinius, patekusius į baigiamąjį konkurso etapą ir sėkmingai siekiančius gilesnių mokslinių žinių.