Rajoninėje istorijos olimpiadoje – gausus žiburiečių prizininkų būrys

• Paskelbta: 2023-03-07
  • Kategorija: Didžiuojamės

2023 m. vasario 23 d. vyko rajoninė istorijos olimpiada. Olimpiadoje dalyvavo 39 mokiniai iš 8 rajono mokyklų. Net 9 „Žiburio“ gimnazijos mokiniai tapo olimpiados nugalėtojais ir prizininkais.

I (devintų) klasių grupėje pirmąją vietą laimėjo I c kl. mokinė Saulė Tamulynaitė, antrąją – I c kl. mokinys Rokas Vaicekauskas (abu mokinius ruošė istorijos mokytoja ekspertė Vilija Juodsnukienė), trečiąją – I a kl. mokinys Vincas Laukaitis (mokinį ruošė istorijos mokytoja metodininkė Vida Degutytė).

II (dešimtų) klasių grupėje pirmąją vietą laimėjo II a kl. mokinė Agnė Ulinauskaitė (mokytoja Vida Degutytė), trečiąją vietą – II b kl. mokinys Justinas Kariniauskas (mokytoja Vilija Juodsnukienė).

III (vienuoliktų) klasių grupėje antrąsias vietas laimėjo III a kl. mokinė Viktorija Krušinskaitė ir III d kl. mokinė Emilija Mitrulevičiūtė (mokytoja Vilija Juodsnukienė), trečiąją vietą laimėjo III d kl. mokinė Meda Valatkaitė (mokytoja Vida Degutytė).

IV (dvyliktų) klasių grupėje IV a kl. mokinė Austėja Suchockaitė laimėjo antrąją vietą (mokytoja Vilija Juodsnukienė).

Sveikiname laimėtojus ir džiaugiamės jų sėkme!