Mokinių kūrybinių darbų konkursas „Mano mokyklos kalendorius“

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2021-04-02
  • Kategorija: Didžiuojamės

2021 m. kovo 26 d. vyko jau tradiciniu tapusio konkurso „Mano mokyklos kalendorius“ apdovanojimai. Iš „Žiburio“ gimnazijos konkurse dalyvavo penkios merginos –  technologijų mokytojos A. Ramančuckienės mokinės –  L. Vitunskaitė, J. Milušauskaitė, V. Milušauskaitė ir K. Kimbirauskaitė bei dailės mokytojos I. Rasimavičienės mokinė K. Alaburdaitė. Visos penkios konkurso dalyvės puikiai pasirodė. V. Milušauskaitė apdovanota padėka, K. Alaburdaitė, K. Kimbirauskaitė ir L. Vitunskaitė užėmė antrąją vietą , o J. Milušauskaitė laimėjo pirmąją vietą.

Šiais metais kalendoriaus darymo technikų tikrai gausu – nuo nuotraukų koliažų iki inkilų. L. Vitunskaitė konkursui pateikė kalendorių iš įvairiaspalvių audinio medžiagų, J. Milušauskaitė – koliažą, ant kurio priklijuoti vokai vaizduoja svarbiausius kiekvieno mėnesio įvykius. V. Milušauskaitė pateikė gyvenimo karantine dvasią atspindinčius nuotraukų koliažus. K. Alaburdaitė kalendorių padarė iš savo įspūdingų fotografijų. K. Kimbirauskaitės kiekviena kalendoriaus nuotrauka iš mūsų mokyklos gyvenimo primena tiek laiką prieš karantiną, tiek dabartinį karantino laikotarpį. Šis konkursas tikrai paskatino visus dalyvius kūrybiškai mąstyti. Sveikinimai visoms dalyvavusioms merginoms ir sėkmės kitais metais!

Justė Milušaušauskaitė, II b kl. mokinė