Mano rankinė gražiausia!

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2021-06-09
  • Kategorija: Didžiuojamės

Birželio 2 dieną vyko rajoninis nuotolinis mokinių technologijų kūrybinių darbų konkursas „Mano rankinė gražiausia“, organizuotas Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos. Šis konkursas, startavęs 2016 metais, nuo 2017 metų vyksta kas antri metai ir šiais metais tai jau ketvirtasis. Mokiniai buvo kviečiami kurti rankines atsižvelgiant į dvi atlikimo kategorijas: pirmoji kategorija – rankinės, naudojamos kaip madingas aksesuaras arba įvairių reikalingų daiktų bei smulkmenų taupyklė ir antroji kategorija – rankinės, naudojamos kaip interjero detalės, puošybos elementas. Buvo sukurtos net 79 rankinės trijose amžiaus grupėse: 1-4, 5-8 ir 9-12 klasių mokiniai. Konkurse dalyvavo keturios mūsų gimnazijos mokinės, kurias ruošė technologijų mokytoja Audronė Ramančuckienė, II b klasės mokinė Enrika Danylaitė, I c klasės mokinė Felicija Kuliešaitė, II d klasės mokinės Samanta Staseliūnaitė ir Guostė Kasčionytė. Kiekvienoje klasių grupėje I – III vietas užėmusių darbų autoriai ir jų mokytojai apdovanoti Prienų rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus diplomais, Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos įsteigtais prizais ir padėkos raštais bei rėmėjų dovanomis. Buvo pristatyta elektroninė knyga, kurioje įamžinti mokinių darbai. Mūsų gimnazijos mokinėms puikiai sekėsi !Pirmojoje kategorijoje Enrika Danylaitė užėmė antrąją vietą. Antrojoje kategorijoje Samanta Staseliūnaitė užėmė pirmąją vietą, o Guostė Kasčionytė antrąją. Sveikiname!

Guostė Kasčionytė, II d kl. mokinė
Nuotraukos iš asmeninių albumų