Sveikiname Justę, Grand Prix laimėtoją!

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2022-11-18
  • Kategorija: Didžiuojamės

Lapkričio 8 d. IV b klasės mokinė Justė Milušauskaitė su dailės mokytoja Ilona Rasimavičiene dalyvavo respublikiniame 5- 12 klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse „Rudens natiurmortas 2022 pagal Vincentą van Gogą“ Kauno r. Lapių pagrindinėje mokykloje. Per 3 valandas Justė nutapė natiurmortą  geltoną švarką ir geltonus batus  akrilo technika. Menininkai žino, kaip sudėtinga tapyti geltonos spalvos šešėlius ir pusšešėlius. Justei tai puikiai pavyko. „Puikus spalvų pajautimas ir perteikimas, lankstūs vangogiški potėpiai, nuostabus kūrinys ir komisijos aiktelėjimas, iššifravus darbą, kad tai tos pačios mokinės, kuri ir pernai laimėjo pagrindinį šio konkurso prizą, darbas“, -kalbėjo konkurso sumanytoja dailės mokytoja D. Audėjaitienė parodos atidarymo metu lapkričio 16 d.

Dvejus metus iš eilės laimėtas respublikinis tapybos konkursas neabejotinai įrodo, kad Justė yra nuostabi tapytoja ir kūrėja. Sveikiname, didžiuojamės ir linkim kūrybinės sėkmės!

Ilona Rasimavičienė, dailės mokytoja