Žiburio“ gimnazijos komanda „Tazeris“ teisinių žinių konkurso nugalėtoja

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2021-03-22
  • Kategorija: Didžiuojamės

Kovo 9 dieną nuotoliniu būdu Zoom platformoje vyko respublikinio 8–12 klasių mokinių teisinių žinių konkurso „Temidė“ I etapas – „Protų mūšis“. Konkurse dalyvavo keturios komandos „Tazeris“, „Alibi“, „Pajudam“, „5 punktas“ iš Jiezno, Išlaužo, „Revuonos“ ir „Žiburio“ mokyklų.Ne tik organizuoti konkursą, bet ir dalyvauti jame šiais metais buvo didelis iššūkis, kadangi nuotoliniu būdu reikėjo bendradarbiauti, būti komanda.

„Žiburio“ gimnazijos komanda „Tazeris“ – Airida Alaveckaitė, Joris Dobilas, Elena Martusevičiūtė, Justina Pokelevičiūtė, Austėja Simonaitytė, – iškovojo pirmąją vietą.

Tikimės sėkmės ir antrame teisinių žinių konkurso „Temidė“ etape, kuris vyks žaidimo „Temidės pabėgimo kambarys“ forma.

Komandos kapitonė Airida Alaveckaitė, II c kl.mokinė