Lietuvos moksleivių sąjungos atstovai susitiko su rajono mokiniais

• Paskelbta: 2024-05-17
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Gegužės 10 dieną Prienų švietimo pagalbos tarnyboje vyko renginys „LMS Prienai – naudos ir galimybės“, kuriame gimnazijos mokinių interesams atstovavo Vasara Gruodytė, GMS prezidentė, ir Ieva Skaisgirytė, GMS narė.

LMS – visuomeninė, pelno nesiekianti, Lietuvos mokinių interesams atstovaujanti organizacija, šiuo metu turinti 41 padalinį ir vienijanti apie 200 narių. LMS prezidentas Jonas Trumpa pristatė Lietuvos moksleivių sąjungos susikūrimo istoriją. LMS darbo su padaliniais komiteto narė Kamilė Draudvilaitė palinkėjo, jog šis susitikimas būtų padalinio Prienų rajone gimimo pradžia.

Susirinkę rajono mokyklų mokiniai gvildeno patyčių, rūkymo, mokymosi motyvacijos stygiaus, tarpinių patikrinimų ir kitas problemas, siūlė jų sprendimo variantus. Mokiniai atsisveikino tikėdamiesi kuo greičiau įkurti LMS padalinį Prienų rajone.