Gimnazistams pamoka „Civilizacijos pamatas – statybos inžinerija“

• Paskelbta: 2024-03-26
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Kovo 20 dieną gimnazistai diskutavo apie statybos inžineriją su Vilnius TECH statybos inžinerijos doktorantu Viliumi Masėnu ir statybos inžinerijos bakalauro II kurso studente Sotera Babrauskyte. Doktorantas pakvietė mokinius diskutuoti apie statybos inžinerijos svarbą žmogaus gyvenime  civilizacijos praeityje bei ateityje.

Studentė Sotera pristatė Statybos fakultete dėstomas programas: konstrukcijų projektavimą, statybos proceso modeliavimą, statybos priežiūrą ir organizavimą ir kitas. Taip pat studentė pasidžiaugė, kad universitetas sudaro puikias sąlygas mokytis, nes turi geriausią ir moderniausią laboratoriją visoje Europoje.

Informacinės technologijos, svečių nuomone, sudaro galimybes modeliuoti pastatus skaitmeninėje erdvėje, todėl Statybos fakultete galima mokytis naujos programos  ̶ statinio informacinio modeliavimo. Po įdomių diskusijų mokiniai atsakinėjo į klausimus ir laimėjo vertingų prizų.