Gimnazijos antrokams – naujausia Marijampolės kolegijos informacija

• Paskelbta: 2024-04-22
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Gimnazijos antrokai balandžio 18 dieną susitiko su Marijampolės kolegijos atstovais – Gražina Jurevičiene, Komunikacijos ir marketingo skyriaus vadove, ir Migle Ašeriškyte, Studijų ir karjeros skyriaus metodininke. Mokiniai sužinojo daug naujos informacijos apie studijų programas ir susipažino su keturiomis STEM laboratorijomis: kūrybiškumo ir medijų, mechatronikos / IT, gamtamoksline bei FabLab. Labiausiai mokinius sudomino pastaroji laboratorija – dirbtuvės, kuriose sutelkta šiuolaikiška inovacijų bei išradimų kūrimo platforma.

Marijampolės kolegijoje veikia MarKo moksleivių akademija, o baigus ją pridedamas papildomas balas prie minimalaus konkursinio balo, stojant į Marijampolės kolegijos valstybės nefinansuojamas studijas. Ateityje, po dvejų metų, pasidžiaugė pašnekovės, Marijampolės kolegija taps Mykolo Romerio universiteto filialu ir vadinsis Sūduvos universitetu.