Gimnazijoje – LSM universiteto studijų programų mugė

• Paskelbta: 2024-05-20
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Gegužės 13 dieną gimnazistai susitiko su LSM universiteto atstovais. Buvusi gimnazistė Vakarė Gruodytė, LSMU Medicininės ir veterinarinės genetikos III kurso studentė, pristatė kartu atvykusius studentus ir mokinius pakvietė susipažinti su įvairiomis studijų programomis.

Gimnazistus sudomino vizualus įvairių programų pristatymas: odontologai demonstravo pagrindinius darbo įrankius, genetikai kvietė žvalgytis per mikroskopą. Susidomėjusieji medicina turėjo galimybę pasitreniruoti teisingai gaivinti žmogų, kaip naudoti defibriliatorių. Ypač mokinius sudomino smalsiai besidairanti baltapūkių pudeliukų porelė ir veterinarijos studentų pasakojimai.

Mokiniams patiko praktinis susipažinimas su studijų programomis ir galimybė klausti studentų apie slaugos, psichologijos ir kitas studijų programas. Vasara Gruodytė, GMS prezidentė, padėkojo studentams už įdomią studijų mugę, pakvietė bendradarbiauti ir padovanojo streso valdymo kamuoliukus.