Europos savaitė

• Paskelbta: 2023-06-08
  • Kategorija: Renginiai

Jau 19 - tą pavasarį Lietuva švenčia Europos dieną kartu su visa Europa. Europos dienos minėjimuose MEPA Lietuva projekte dalyvaujančios mokyklos organizavo ir teminius renginius. Prienų ,,Žiburio“ gimnazija dalyvauja šiame projekte jau ketvirtus metus. Prienų ,,Žiburio“ gimnazija organizavo renginius, projektas „Finansinis raštingumas – kelias į sąmoningą vartojimą“, kurio tikslas – tvarumas, jaunųjų ambasadorių iniciatyva ,,Palinkėjimai Europai“, ,,Ką norėtum pasakyti, jei Europa tave išgirstų“, mokytojų iniciatyva Europos egzaminas, kuris buvo laikomas ne tik istorijos pamokų metu, bet ir per informacinių technologijų pamokas. Džiaugiamės gimnazistų rezultatais. Džiugu, kad jaunimo susidomėjimas Europos Sąjunga vis auga.