Įdomi GMS veikla

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2022-11-25
  • Kategorija: Renginiai

Aktų salėje lapkričio 14 dieną Prienų „Žiburio“ gimnazijos mokinių seimo nariai turėjo galimybę ne tik smagiai pabendrauti ir praleisti laiką kitokiose nei įprastai veiklose, bet ir lavinti komandinio darbo įgūdžius, užtikrintai priimti sprendimus, generuoti idėjas. Juk šių įgūdžių tobulinimas svarbus ne tik žaismingų užsiėmimų metu, bet ir tolesnėse GMS veiklose.

Kūrybinės pamokos metu mokinių komanda buvo pasiryžusi įveikti keletą iššūkių: iš makaronų pastatyti kuo aukštesnį bokštą, pasitelkus loginį mąstymą, tyloje išsiaiškinti, kaip pereiti visą ant žemės išklijuotų kvadratėlių eilę. O įsivertinti įkvėpė veikla „Kas būtum, jeigu GMS taptų krepšinio aikštele?” Dėkojame veiklos organizatoriams Skaistei Radžiūnaitei ir Karoliui Pūkui.

Kviečiame dalyvauti GMS veiklose!

Emilija Mitrulevičiūtė, III d kl. mokinė