Pamoka apie dangaus kūnus ir ne tik...

• Paskelbta: 2024-10-16
  • Kategorija: Išvykos

Gražią spalio rudens dieną, mes I B ir I D klasių mokiniai, su savo klasių vadovėmis išvykome daugiau sužinoti apie visatos paslaptis. Molėtų astronomijos observatorijoje pamatėme teleskopą, kuris yra didžiausias ne tik Lietuvoje, bet ir visoje šiaurinėje Europoje: jo veidrodis yra net 165 cm skersmens. Vėliau klausėmės istorijų apie žvaigždynus, sužinojome, kaip išgaunamos mūsų visatos nuotraukos, taip pat edukatorius atsakė į visus mums iškilusius klausimus.

Galiausiai aplankėme Etnokosmologijos muziejų, kuriame matėme žvaigždžių ir planetų vaizdus, uolienas iš kosmoso, bei apsilankėme apžvalgos bokšte. Iš gido pasakojimų sužinojome įvairiausių naujovių apie mūsų visatą: sužinojome net apie augalus, išaugintus kosmose, lietuvius, kurie aplankė kosmosą ir dar daugiau kitų įdomybių.

Ši kelionė visiems paliko labai didelį įspūdį!

Brigita Smolskytė, Viktorija Virbickaitė, I B klasės mokinės