GMS IR SENIŪNŲ IŠVYKA Į VILNIŲ

• Paskelbta: 2023-12-11
  • Kategorija: Išvykos

Gruodžio 5d. GMS ir gimnazijos seniūnai aplankė Vilniaus licėjų ir kalėdinį Vilnių. Vilniaus licėjuje gimnazistai turėjo ekskursiją aplink mokyklą, susipažino su Vilniaus licėjaus mokinių savivalda t.y. senatu, prezidente. Bei Vilniaus licėjaus direktoriumi Sauliumi Jurkevičiumi. Gimnazijos senatas supažindino su veiklomis, kurias vykdo mokykloje ir kaip sukuria tolerantišką aplinką bendruomenėje. Taip pat gimnazistai dalyvavo sprendimų kūrimo mokymuose, kuriuos vedė eksperimentinė kūrybinio mąstymo labaratorija. Mokymų metu buvo tobulinamas GMS bei seniūnų komandiškumas. Po apsilankymo Vilniaus licėjuje mokiniai aplankė Vilniaus eglutę ir kalėdinį miestelį. Ekskursija į Vilnių buvo vertinga gimnazistams, dėl komunikavimo komandoje tobulinimo ir susipažinimo su kitos gimnazijos savivalda, bei smagi. Kilo daug naujų renginių idėjų, kurias tikimės įvykdyti šiais mokslo metais. Vykusieji gimnazistai dėkoja mokyklos administracijai už šią išvyką.

Justė Radzevičiūtė IIb