Mes vis keliaujame!

• Paskelbta: 2023-06-12
  • Kategorija: Išvykos

Birželio 8 dienos rytą I c klasės mokiniai su auklėtoja Dalia Šklėriūte išvyko į pažintinę kelionę po Dzūkijos kraštą. Pirma mūsų kelionės stotelė buvo Merkinės miestelis. Čia aplankėme Kryžių kalnelį – memorialą Lietuvos partizanams, žuvusiems už Lietuvos laisvę kovose su okupacine sovietų valdžia, apžiūrėjome A. Ramanausko – Vanago skulptūrą. Nugalėję aukščio baimę užlipome į Merkinės apžvalgos bokštą, nuo kurio atsivėrė nuostabus Dzūkijos vaizdas, aplankėme Merkinės ir Liškiavos piliakalnius, kurie mus sužavėjo gamtos grožiu. Po intensyvaus vaikščiojimo kaitrioje saulėje sustojome Druskininkuose. Po šios kelionės dar kartą įsitikinome , jog Lietuva yra unikali savo gamtos grožiu ir turi daug lankytinų vietų, kuriose galima artimiau susipažinti su Lietuvos istorija. Dėkojame mūsų auklėtojai už šią aktyvią ir pilną gerų įspūdžių kelionę!

Darija Kuzmickaitė, I c kl. mokinė