Išvyka į Vilnių

• Paskelbta: 2023-04-21
  • Kategorija: Išvykos

Balandžio 5 dieną I c klasės mokiniai vyko į Vilnių. Ekskursija prasidėjo Okupacijų ir laisvės kovų muziejuje, buvusiuose KGB rūmuose. Mus pasitiko gidas, kuris vedžiojo po KGB rūmų požemius, kuriuose buvo slaptas to laikmečio kalėjimas. Papasakojo, kaip žmonės buvo kankinami tam, kad išduotų savo gimines ir draugus. Pamatėme, kokiose patalpose buvo laikomi nusikaltėliai. Taip apie juos galvojo sovietų valdžia. Turėjome galimybę praplėsti istorijos žinias bei sužinoti, kaip lietuviai atkakliai kovojo dėl nepriklausomybės atgavimo. Papildę žinių bagažą nuvykome į Keistuolių teatrą, kuriame žiūrėjome spektaklį ,,Riešutų duona”. Pasisėmę gerų emocijų keliavome namo. Ačiū klasės vadovei Daliai Šklėriūtei už puikią ekskursiją.

Viktorija Vilkaitė, I c klasės mokinė