„Šiandien Marko – rytoj pasaulis. Tapk jo dalimi“

• Paskelbta: 2023-05-02
  • Kategorija: Išvykos

Šių metų balandžio 20 ir 27 dienomis vyko II – IV klasių mokinių susitikimai „Šiandien Marko – rytoj pasaulis. Tapk jo dalimi“. Susitikimo metu mokiniai sužinojo apie Marijampolės kolegiją ir mokymosi galimybes. Kolegijos atstovai, naudodamiesi savo sukurta holograma, mokiniams pristatė 12 studijų programų. Tai vienintelė aukštoji mokykla Sūduvos regione šiuo metu iš esmės atnaujinusi studijų bazę, įveiklinusi Marijampolės regioninį STEAM centrą, nuolatos peržiūrinti ir tobulinanti studijų programas. Mokiniai išgirdo, kokių mokomųjų dalykų reikia norint studijuoti vieną ar kitą studijų programą. Paskaitos vedėjų nuomone, svarbu atkreipti dėmesį, kad norint gauti valstybės finansuojamą vietą, reikia išlaikyti bent tris valstybinius egzaminus – lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos ir vieną pasirenkamą. Svečiai skatino mokinius galvoti apie profesinius ketinimus ir atsakingai rinktis mokymosi dalykus.