Trečiokai KTMC technologijų pamokose

• Paskelbta: 2023-04-18
  • Kategorija: Išvykos

Trečių gimnazijos klasių technologijų dalyko grupių mokiniai lavino kūrybiškumą kelis ketvirtadienius Kauno technologijų  mokymo centre.  Balandžio 6 d. III gimnazijos klasių merginų grupė, lydima technologijų mokytojos metodininkės Audronės Ramančuckienės, mokėsi taikomojo meno, amatų ir dizaino Kauno technologijų  mokymo centro baldų dirbtuvėse. Mokinės susipažino su mokymo centro programomis, sužinojo apie mokymosi galimybes. Merginoms buvo įdomu, išbandė praktiškai savo technologinius gebėjimus, sužinojo naujų technologinių sprendimų. III gimnazijos klasių merginoms patiko kitokios nei įprastai technologijų pamokos, džiaugėsi pasigamintais žaislais, papuošalais ir sagėmis.

Kiek anksčiau, kovo 9 d., III gimnazijos klasių mokinių, Kęstučio Grigonio technologijų mokytojo metodininko vaikinų grupė, taip pat dalyvavo Kauno technologijų mokymo centre, Medienos apdirbimo skyriuje, edukacinėse praktinėse veiklose. Vaikinai sužinojo apie medienos rūšis, savybes, pirminio medienos apdirbimo technologinius procesus ir pagrindinius staliaus darbo įrankius. III gimnazijos klasių vaikinai praktiškai pasitikrino savo gebėjimus ir pasigamino iš medienos ruošinius.