Ekskursija „Maratonas“

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2022-11-11
  • Kategorija: Išvykos

III c klasės mokiniai spalio 27d. vyko į ekskursiją po Dzūkijos gražiausias vietas. Tokia ekskursija, ne paslaptis, yra tapusi fizinio ugdymo mokytojo Vyto Blekaičio tradicija. Mokytojas entuziastingai pasiruošė įsikūnyti į profesionalaus gido, istoriko bei tautosakos žinovo vaidmenis. Ekskursiją – maratoną pradėjome nuo Punios piliakalnio, nuo kurio atsivėrė rudens paliesti geltoni, ugniniai medžiai. Aplankėme Vinco Krėvės – Mickevičiaus memorialinį muziejų, kuriame saugomas rašytojo, tiriama ir populiarinama kūryba. Lipome į siūbuojantį Merkinės apžvalgos bokštą, kopėme į Merkinės piliakalnį, aplankėme Liškiavos vienuolyno ansamblį bei kėlėmės lynų keliu Druskininkuose. Aplankėme M. K. Čiurlionio muziejų, kuriame klasės mokinė mokytojui skyrė kūrinį fortepijonu. Ekskursiją užbaigėme Grūto parke. Dėkojame mokytojui V.Blekaičiui už ekskursiją.

Viltė Matusevičiūtė, III b kl. mokinė