Kalba.lt atstovo paskaita apie egzaminų pasirinkimą

• Paskelbta: 2023-11-29
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Gimnazijos ketvirtokai lapkričio 6–ąją susitiko su Nerijumi Leškiu, Kalba.lt studijų užsienyje vadovu. Susirinkusiems svečias kalbėjo apie egzaminų pasirinkimo svarbą ir abiturientų daromas  pasirinkimų klaidas. Pranešėjas patikino, kad prieš priimant sprendimus, privalu  įsiklausyti į save, žinoti, ko norite, domėtis ne tik studijų kryptimis, bet ir konkrečiomis studijų programomis, įsivertinti gebėjimus bei galimybes. Kiekvieno pastangas ir laiko sąnaudas planuojant karjerą jis pavadino savalaikiu namų darbų atlikimu.

Paskaitos pabaigoje Nerijus Leškys priminė, jog yra pasiruošęs konsultuoti mokinius įvairiais su studijų pasirinkimu susijusiais klausimais.  Taip pat mokiniai gali rašyti Kalba.lt komandos nariams ar su jais susitarti dėl nemokamų konsultacijų apie savęs pažinimo kelionę, svajonių įgyvendinimą, sprendimų priėmimą.