Abiturientų išvyka į KTU WANTed karjeros dienas 2023

• Paskelbta: 2023-10-24
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Trylika gimnazijos ketvirtokų spalio 19-ąją dalyvavo  Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusiose KTU WANTed karjeros dienose 2023.

KTU WANTed karjeros dienose mokiniams buvo skirtas specialus dviejų valandų  laikas. Jo metu mokiniai konsultavosi studijų ir karjeros pasirinkimo klausimais, dalyvavo per 150 įmonių mugėje. Gimnazistai kalbino pasirinktų įmonių atstovus ir uždavė įvairių klausimų, pavyzdžiui, „Kaip atrodo jūsų darbo diena?“, „Jei vėl būtumėte mokinys, ką darytumėte kitaip?“, „Kokios asmeninės / profesinės savybės svarbiausios jūsų darbe?“

Abiturientai apsilankė WANTed Talks konferencijose. Vienoje iš jų tema „Darbas studijų metu: iššūkis ar galimybė?“ juos sudomino pranešėjo idėja, kad studijuojant galima dirbti, bet nepamiršti, jog svarbiausia – studijos. Gimnazistams buvo įdomu dalyvauti KTU organizuojamoje karjeros dienoje ir naudinga pasikalbėti apie studijas ir tarptautinės patirties galimybes.