Tinklinis – gimnazistų mėgstama sporto šaka

• Paskelbė : Mindaugas Račaitis
  • Paskelbta: 2024-10-10
  • Kategorija: Sportas

Tradicinės sezono uždarymo paplūdimio tinklinio varžybos – projekto „Judėk ir tobulėk 2024“ varžybos, kuriose dalyvavo 9 komandos. Komandos prizininkės apdovanotos medaliais. Projekto „Judėk ir tobulėk 2024“ rėmėjas – LTOK.

Merginų grupėje pirmą vietą iškovojo komanda „Justė ir ko“ (J. Jasinskaitė, I. Mikalauskaitė), antrą – „Kamuolys“ (M. Dobilaitė, V. Miknevičiūtė), trečią – koomanda „DD“(D. Černevičiūtė, D. Kuzmickaitė).

Vaikinų grupėje pirmą vietą iškovojo komanda „Ringis“ (K. Kurapka, D. Petkus), antrą – „Gaudyk kamuolį“ (G. Petkečius, M. Kazlauskas), trečią – „Rytis ir ko“ (R. Apolonskis, A. Mitrulevičius).

***

Rugsėjo 21 dieną vyko Prienų rajono sporto šventė, kurioje varžėsi ir mūsų gimnazijos paplūdimio tinklinio žaidėjai. Merginų grupėje antrą vietą iškovojo komanda „Ančiukai“ (S. Kvalitaitė, P. Kavaliauskaitė), trečią – „Kami“ (K.Marčiauskaitė, M. Žuklevičiūtė). Vaikinų grupėje antrą vietą iškovojo komanda „Turkai“ (K. Kurapka, R. Apolonskis), trečią – „Gaudyk kamuolį“ (G. Petkevičius, M. Kazlauskas). Prizininkai buvo apdovanoti medaliais.