Gimnazijos vaikinų komandai virvės traukimo varžybose – I vieta

• Paskelbta: 2024-04-30
  • Kategorija: Sportas

Balandžio 26 dieną Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijoje vyko Prienų rajono savivaldybės mokyklų mokinių virvės traukimo varžybos, kurias organizavo ir vykdė šios gimnazijos fizinio ugdymo mokytojos Daiva Macijauskienė ir Jurgita Dranginienė. Varžybose dalyvavo keturios vaikinų komandos: „Žiburio“, Veiverių Tomo Žilinsko ir Jiezno gimnazijų ir Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos.

Virvės traukimo varžybose mūsų gimnazijai atstovavo aštuoni moksleiviai: trečiokai Rokas Liaukus ir Gvidas Radvilavičius bei ketvirtokai Paulius Radžiūnas, Dominykas Škėrys, Arnas Tamošiūnas, Augustas Undzėnas ir Benas Žurauskas. Žiburiečiai iškovojo pirmą vietą, nepralaimėję nei vienos iš šešių kovų (traukimų). Vaikinai jėga ir gebėjimu kurti naujas taktikas ir strategijas nustebindavo ir išmušdavo iš vėžių kitų komandų atstovus.

Visus dalyvius pasveikino ir medalius prizininkams bei taurę nugalėtojams įteikė Prienų rajono savivaldybės vicemerė Jūratė Zailskienė.