O mes vis judam!

• Paskelbė : Mindaugas Račaitis
  • Paskelbta: 2024-06-14
  • Kategorija: Sportas

Birželio 5 dieną gimnazijoje vyko pirmų–trečių klasių sporto diena „Sveika ir sportuojanti bendruomenė“. Gimnazistai varžėsi įvairiose rungtyse, estafetėje. Savo klasių grupėse nugalėjo I A II B, III C klasių komandos.

Birželio 6 dieną Stakliškėse vyko paplūdimio tinklinio varžybos P. Kundroto taurei laimėti, jose dalyvavo Stakliškių, Aukštadvario, Jiezno ir „Žiburio“ gimnazijų komandos. Geriausiai sekėsi Prienų „Žiburio“ gimnazijos I komandai (P. Jonyka, E. Meškauskas, A. Kuzminskas) – iškovota I vieta, II vieta – mūsų gimnazijos II komandai (R. Apolonskis, K. Kurapka, G. Petkevičius). Trečia vieta atiteko Jiezno gimnazijos komanda. Komandos nugalėtojos buvo apdovanotos taurėmis ir medaliais.

Birželio 7 dieną vyko projekto „Judėk ir tobulėk 2024“, remiamo LTOK, paplūdimio tinklinio sezono atidarymo varžybos. Jose dalyvavo 4 merginų ir 8 vaikinų komandos. Merginų grupėje I vietą laimėjo komanda „Darija ir ko“ (D. Kuzmickaitė, D. Černevičiūtė), antrą – „Ieva ir ko“ (I. Mikalauskaitė, J. Radzevičiūtė), trečią – „Miglė ir ko“ (M. Dobilaitė, A. Mikalauskaitė). Vaikinų grupėje geriausiai sekėsi komandai „Pijus ir ko“ (P. Jonyka, E. Meškauskas), antra liko „Karolis ir ko“ komanda (K. Kurapka, R. Apolonskis), trečia – „Augustas ir ko“ komanda (A. Undzėnas, D. Petkus). Komandos prizininkės buvo apdovanotos medaliais.

Birželio 8 dieną Šiauliuose vyko Olimpinė diena, kurios metu buvo apdovanotos Lietuvos mokyklų žaidynių komandos nugalėtojos ir prizininkės. Mūsų gimnazijos mokiniai sėkmingai dalyvavo krepšinio, tinklinio, šaškių, štangos stūmimo, virvės traukimo, kroso-estafečių, lengvosios atletikos atskirų sporto šakų, smiginio varžybose. 2023–2024 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių gimnazijų, vidurinių mokyklų III grupėje I vietą iškovojo mūsų gimnazijos komanda: jai įteikė taurę, tinklinio kamuolių ir 300 eurų piniginį prizą, prizus įsteigė LTOK ir LIMEŠA. Nuoširdus ačiū mokiniams ir juos ruošusiems mokytojams.