Gimnazistai – sporto entuziastai

• Paskelbta: 2024-04-25
  • Kategorija: Sportas

Kovo 13 dieną Prienų sporto centre vyko Prienų rajono mokyklų žaidynių tinklinio varžybos, kuriose dalyvavo Prienų „Žiburio“, Jiezno gimnazijų, Išlaužo ir „Revuonos“ pagrindinių mokyklų merginų ir vaikinų komandos. Mūsų gimnazijos merginų ir vaikinų komandos iškovojo pirmąsias vietas ir teisę atstovauti rajonui zoninėse varžybose. Zoninėse varžybose laurų nenuskynėm, bet įgijom pairties ir motyvacijos judėti pirmyn.

Mūsų gimnazijoje vyko tampančios tradicinėmis šachmatų varžybos, kuriose dalyvavo 10 vaikinų ir viena G. Sodaitytė. Tik po papildomų varžybų buvo išaiškintas geriausias šių metų gimnazijos šachmatininkas – D. Škėrys. Antrą vietą užėmė D. Šimukaitis, trečias – pirmokas T. Lukoševičius. Prizininkai buvo apdovanoti taurėmis.

Prienų rajono mokyklų žaidynių kroso estafečių varžybose mūsų komanda (V. Einikaitė, E. Vilčinskaitė, D. Žilinskaitė, E. Maskvytytė, D. Barauskas, M. Barauskas, E. Juškevičius, P. Spūdys) iškovojo I vietą ir teisę ginti rajono garbę finalinėse varžybose Palangoje.

Prienų rajono mokyklų žaidynių atskirų rungčių varžybose merginų komanda (V. Einikaitė, D. Žilinskaitė, M. Savickaitė, P. Vilbasytė, M. Dobilaitė, A. Visockaitė) ir vaikinų komanda (P. Kaminskas, D. Barauskas, M. Barauskas, P. Radžiūnas, B. Žurauskas, L. Gaučys) komandinėse varžybose iškovojo I vietas ir atstovaus rajonui finalinėse varžybose Šiauliuose. Komandų dalyviai buvo apdovanoti medaliais.