Netradicinio ugdymo diena „Sveika ir sportuojanti bendruomenė“

• Paskelbta: 2023-06-12
  • Kategorija: Sportas

Trečiadienį  Paprienėje vyko projekto „Sportuokime su džiaugsmu – gyvenkime sveikai!“, finansuojamo valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, netradicinio ugdymo diena „Sveika ir sportuojanti bendruomenė“. Džiugu, kad Sporto šventėje dalyvavo daug I-III klasių mokinių ir mokytojų. Mokiniai varžėsi irklavimo vikingų laivais, taiklumo varžybose „Kukurūzinis“, mini golfo rungtyje, komandos formavimo estafetėje.

I – ų klasių grupėje irklavimo vikingų laivais varžybose, mini golfo rungtyje ir komandos formavimo estafetėje I-ąją vietą iškovojo I c klasės komanda. Taiklumo rungtyje „Kukurūzinis“ geriausiai sekėsi I b klasės komandai. Susumavus 4 rungčių rezultatus I-ąją vietą iškovojo I c klasės komanda.

II-ų klasių grupėje irklavimo vikingų laivais varžybose, mini golfo rungtyje, komandos formavimo estafetėje, taiklumo rungtyje Kukurūzinis“ I-ąją vietą iškovojo II c klasės komanda. II c klasės komanda iškovojo I-ąją vietą antrų klasių grupėje.

III-ų klasių grupėje taiklumo rungtyje „Kukurūzinis“ nugalėjo III c klasės komanda. Vikingų laivais varžybose, komandos formavimo estafetėje, mini golfo rungtyje geriausiai sekėsi III d klasės komandai, kuri ir iškovojo I-ąją vietą bendroje įskaitoje.

Šią dieną pralaimėtojų nebuvo. Buvom apdovanoti geru oru, gera savijauta, bendravimu. Už šaunų dalyvavimą nuoširdžiai dėkojame I-III klasių mokiniams ir jų auklėtojams, fizinio ugdymo mokytojams už veiklų organizavimą ir vedimą.