Gimnazijos sportininkų laimėjimai

• Paskelbė : Mindaugas Račaitis
  • Paskelbta: 2023-04-03
  • Kategorija: Sportas

Mūsų gimnazijos mokiniai dalyvauja ne tik olimpiadose, konkursuose, bet ir skina pergales įvairiose rajono sporto varžybose. Jaunučių (pirmokai) krepšinio komanda, V. Laukaitis (I a kl.), N. Kriščiūnas (I a kl.), T. Gelažauskas (I c kl.) ir K. Kurapka (I c kl.), rajono pirmenybėse 3x3 užėmė III - ą vietą ir iškovojo bronzos medalius.

Kovo mėnesį vyko rajono vaikinų ir merginų smiginio varžybos, kuriose pirmąsias vietas užėmė ir aukso medalius iškovojo ir merginos, ir vaikinai - II a kl. mokiniai : Aksanavičiūtė Ūla, Masytė Gabrielė, Barauskas Domas ir Barauskas Matas.

Kovo 30 d. vyko Prienų rajono gimnazijų jaunių vaikinų 3x3 krepšinio varžybos, kuriose mūsų vaikinai įveikė Jiezno, Veiverių ir Stakliškių gimnazijų krepšininkus. Mūsų komanda, Ernestas Račius, Matas Šyvokas, Nojus Stepulaitis ir Kasparas Valavičius, užėmė I-ąją vietą ir buvo apdovanota aukso medaliais ir nugalėtojų taure.