Stiprinam sveikatą

• Paskelbta: 2023-05-10
  • Kategorija: Sportas

Po trejų metų pertraukos gimnazijos komanda vėl dalyvavo Prienų rajono mokyklų mokinių kroso estafečių varžybose gimusių 2004 - 2007 m. grupėje. Startas buvo sėkmingas - užimta I-a vieta ir iškovotas kelialapis į Lietuvos mokyklų mokinių kroso estafečių finalines varžybas, kur užimta 19 vieta.

Tradicija jau tapo gegužės mėnesį organizuoti „Žvaigždžių dieną“ – tinklinį žaidžia ketvirtokai prieš pirmokus, antrokus, trečiokus, žaidžia merginos, vaikinai. Merginų grupėje pirmąją vietą iškovojo ketvirtokės (S. Valavičiūtė, V. Miknevičiūtė, U. Jakinevičiūtė). Antrąją – pirmokės (D. Kuzmickaitė, I. Mikalauskaitė, D. Černevičiūtė), trečiąją pirmokių-antrokių komanda (A. Mikalauskaitė, V. Vilkaitė, M. Dobilaitė).

Vaikinų grupėje stipriausi taip pat ketvirtokai (M. Šyvokas, D. Matulaitis, D. Žvirblys). Antrąją vietą iškovojo trečiokų komanda (P.Jonyka, A. Undzėnas, E. Meškauskas), treti - taip pat trečiokai (A. Mitrulevičius, B. Žurauskas).

Smagu, kad šiose varžybose dalyvavo 10 komandų. Varžybose nebuvo pralaimėjusių – visi pabuvo gryname ore, pajudėjo ir buvo apdovanoti Prisiminimo medaliais.

Savaitę baigėme tinklinio varžybomis, kuriose varžėmės su NATO kariškiais. Svarių pergalių neiškovota, bet įgyta neįkainojama patirtis.